نمایندگی الفا در ایران

فروشگاه ابزار آلات آیویل تولز” (شرکت تامین تجهیز آیویل) نمایندگی الفا در ایران می‌باشد. کارخانه الفا در کشور ژاپن قرار دارد. الفا (OLFA) یه سامورایی سرسخته و یادتون باشه که برای یه سامورایی، همه جا ژاپنه. الفا (OLFA) از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح جهانی قرار دارد. ما در الفا (OLFA) با افتخار آماده‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات (معرفی اجناس، توضیحات تخصصی، مشاوره‌ی فنی و راهنمایی جهت انتخاب صحیح) به مشتریان عزیز هستیم. لیست کاملی از کاترهای الفا (OLFA) در محل نمایشگاه و فروشگاه ابزار آلات آیویل تولز، آماده‌ی ارائه به مشتریان و بازدیدکنندگان محترم است. با مراجعه به نمایندگی الفا (OLFA) در ایران با اطمینان خرید کنید. محصولات الفا شامل 3 گروه زیر است:
SAFETY-INSIZE
PROFFESIONAL-INSIZE
CRAFT-INSIZE

ما مفتخریم تا در محل فروشگاه ابزارآلات آیویل تولز، به عنوان نمایندگی الفا (OLFA) در ایران میزبان شما عزیزان بوده و کاترهای الفا (OLFA) را با قیمت عالی به شما عرضه کنیم. تمامی محصولات الفا (OLFA) برای نمایش در معرض بازدید قرار دارد.

لطفاً برای تماس با نمایندگی الفا (OLFA) در ایران و دریافت مشاوره فنی از کارشناسان ما، و یا حتی اطلاع از آخرین موجودی و قیمت کالا، اینجا کلیک نمایید.

لیست کامل کاترهای الفا (OLFA) در سایت به آدرس: برند الفا

موجود می‌باشد. برای مشاهده تمام محصولات الفا (OLFA) در ایران و ثبت سفارش، روی آدرس فوق کلیک نمایید.

با ثبت سفارش و خرید از سایت، در باشگاه مشتریان الفا عضو شده و از تخفیفات ویژه و آخرین اخبار مطعل خواهید شد.

banner1
INSIZE-POSTER2

در ساخت کاترهای الفا (OLFA) از تکنولوژی ریخته‌گری سنتی در فرم دادن شمشیرهای سامورایی استفاده می‌شود. علاوه بر تیغه‌های با کیفیت، دسته‌های به کار رفته در کاترهای الفا (OLFA) هم از طراحی فوق العاده‌ای برخوردارند.

طراحی، گسترش و ساخت الفا (OLFA) به صورت کامل در ژاپن انجام می‌شود.

یکی از مهمترین اولویت‌های الفا (OLFA) بحث امنیت است. علت انتخاب رنگ زرد برای کاترهای الفا (OLFA) هم همین است. این رنگ در سال 1967 توسط خود یوشیو اوکادا انتخاب شد. رنگ زرد همیشه نشاندهنده‌ی احتیاط و امنیت است. به همین علت این رنگ به عنوان رنگ سازمانی برای الفا (OLFA) انتخاب شده است.

نام الفا (OLFA) از 2 کلمه‌ی ژاپنی گرفته شده است. معنی آن دو کلمه این است: “شکستن تیغه”. حتی شکل ظاهری لوگوی شرکت الفا (OLFA) هم از ساختار تیغه‌های قابل شکاندن آن، الهام گرفته شده است.

OLFA-SLIDESHOW6