نمایندگی لیکوتا در ایران

“فروشگاه ابزار آلات آیویل تولز” (شرکت تامین تجهیز آیویل) نمایندگی لیکوتا در ایران می‌باشد. لیکوتا (LICOTA) یک برند معتبر تایوانی است که از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالاتری نسبت به رقبای نام آشنای خود دارد. ما در نمایندگی لیکوتا با افتخار آماده‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات (معرفی اجناس، توضیحات تخصصی، مشاوره‌ی فنی و راهنمایی جهت انتخاب صحیح ابزار) به مشتریان عزیز هستیم.

لیست کاملی از ابزار آلات دستی لیکوتا (LICOTA) در محل نمایشگاه و فروشگاه ابزار آلات آیویل تولز، آماده‌ی ارائه به مشتریان و بازدیدکنندگان محترم است. با مراجعه به نمایندگی لیکوتا در ایران با اطمینان خرید کنید.

licota poster 3

لطفاً برای تماس با نمایندگی لیکوتا در ایران و دریافت مشاوره فنی از کارشناسان ما، و یا حتی اطلاع از آخرین موجودی و قیمت کالا، اینجا کلیک نمایید.

لیست کامل محصولات لیکوتا (LICOTA) در سایت به آدرس لیکوتا موجود می‌باشد. برای مشاهده تمام محصولات نمایندگی لیکوتا در ایران و ثبت سفارش، روی آدرس فوق کلیک نمایید.

با ثبت سفارش و خرید از سایت، در باشگاه مشتریان لیکوتا (LICOTA) در نمایندگی لیکوتا عضو شده و از تخفیفات ویژه و آخرین اخبار مطعل خواهید شد.

ابزار آلات شرکت لیکوتا (LICOTA) به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

ابزار آلات دستی
ابزار تعمیرگاهی
ابزار بادی
بالابر هیدرولیکی
معرفی لیکوتا

شرکت لیکوتا (LICOTA)، که از سال 1983 کار خود را در شهر تای چونگ کشور تایوان آغاز کرده است، اکنون یکی از بزرگ‌ترین سازندگان ابزار آلات دستی و بادی در جهان می‌باشد. محصولات شرکت لیکوتا (LICOTA) با هدف صادرات به آمریکا و اروپا تولید شده و لذا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. محصولات لیکوتا (LICOTA) به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوندکه بتوانند بالاترین سطح استاندارد جهانی را به دست آورده و بیشترین طول عمر مفید را تضمین کنند. تجربه‌ی 30 ساله‌ی ما در لیکوتا (LICOTA) در زمینه‌ی فروش بین‌المللی از یک‌ سو و کیفیت قابل تحسین محصولات، از سوی دیگر، بهترین خدمات و منافع را برای مشتریان محصولات لیکوتا در سرتاسر جهان به ارمغان آورده است.